Tam adıyla Kasguru Elektronik Ticaret Ltd. Şti.’nin misyonu sporculara, beslenme alışkanlıklarına özen gösterenlere ve özel diyet uygulayanlara öğünlerini rahatça taşıyabilecekleri bir ekipman sunmaktır.

Artık evimizin dışına çıktığımız zamanlarda da içeriğini tam olarak bilmediğimiz, hangi şartlarda pişirildiğinden emin olmadığımız yiyecekleri tüketmek zorunda değilsiniz. Kasguru çantaları 8 saate kadar sıcak/soğuk tutma özelliğine sahip olan destekleyici yan ürünlerle artık herkesin beslenme alışkanlıklarını yanında taşımalarını sağlıyor.

Kendi kontrolünüzde pişirilmiş, sizin tarifinizle hazırlanmış gıdaları ev dışına hijyenik ve güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayan Kasguru, bir ailenin tüm fertlerine daha sağlıklı bir beslenme anlayışını kazandırmayı hedefliyor. Öte yandan özel beslenme ihtiyaçları bulunan şeker hastaları, glüten toleransı olmayan bireyler, veganlar ve vejetaryenler, sporcular kendi tasarladıkları yemeklerle günlük hayatlarında aradıkları ihtiyaç duydukları standartlara kavuşabiliyorlar.

Kasguru; profesyonel sporcuların, düzenli spor yapan bireylerin, diyetisyen menüsünü takip edenlerin sıkça duyduğu “%70 beslenme, %30 spor” söylemini yerine getiriyor ve hedefe ulaşmak anlamında bireyleri bir adım ileri taşıyor.

Kasguru ekibi olarak işimizi çok ciddiye alıyoruz, çünkü:

  • Fitness ve sağlıklı yaşam şakaya gelmez.
  • Sağlıklı, kaliteli ve hijyen standartlarıyla örtüşen çantalar yapıyoruz.
  • Amacımız pratik ve hızlı çözümler sunmaktır.
  • Her zaman daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz, bunun için sizi dinliyoruz ve yeni ürünler tasarlayarak herkese hitap etmeyi amaçlıyoruz.